Гарантія та сервіс

Гарантійні зобов'язання здійснюються відповідно до положень Закону України "Про захист прав споживачів" і гарантійними зобов'язаннями фірм-виробників.

На всі товари, що реалізуються в нашому сайті, надається гарантія від 1 року до 10 років, залежно від сервісної політики виробника.

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» протягом 14 днів після покупки Ви можете обміняти або повернути придбаний товар. Обмін здійснюється або відразу, або, після узгодження з виробником, у разі, якщо виникають питання, чи є псування товару заводським браком або виникло в наслідок його неправильної експлуатації.

Гарантійний обмін або повернення товару здійснюється тільки після висновку технічної служби або сервісного центру виробника. Уточнити адресу сервісного центру конкретного виробника Ви можете у наших менеджерів.

Звертаємо увагу, до повернення або обміну приймається тільки товар, який не був у вживанні і на якому немає ознак використання, механічних пошкоджень і т. п. Не приймається товар без гарантійного талона, не в повній комплектації, з пошкодженою упаковкою, з пошкодженими ярликами (пломбами) або заводським маркуванням. Просимо Вас, обов'язково зберігайте гарантійний талон і упаковку.
  

Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування, ремонт або заміну частин у зв'язку з їх моральним зносом.

Ми впевнені в якості продукції, яку Ви придбаєте, і тому сміливо гарантуємо, що якщо ви залишитеся незадоволені покупкою, ми повернемо вам всі гроші або обміняємо товар на інший.

Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)