Ensto Енсто

Ensto (Енсто) - це велика і відома міжнародна компанія, яка позиціонує себе як сімейне підприємство. Спеціалізація компанії полягає в розробці і продажу екологічно чистих технологій і систем, а також електротехінчних компонентів, які використовуються для розподілу електричної енергії. Завдяки принципу екологічності виготовляє повністю безпечну продукцію, що також відрізняється своєю енергоефективністю. Товари компанії Ensto відомі завдяки надійності і тривалому терміну використання, велика їх частина може бути вдруге перероблена, що є істотним внеском в захист навколишнього середовища.

Підрозділи компанії розташовуються в семи країнах Європи і Азії, а високопрофесійний персонал нараховує понад півтори тисячі осіб. Ensto має три головні підрозділи, які займаються комплектуючими для ліній електропередач, електрифікацією будівель різного призначення, і енергозберігаючим освітленням.

Компанія Ensto була заснована ще в 1958-му році підприємцем Енсіо Міеттіненом, який володів природною цікавістю до різного роду знань і справжнім талантом до того, як ці знання застосувати на практиці. У пошуку нових ідей та інформації Енсіо виїхав до Німеччини, де завдяки співпраці з німецькими інженерами розробив перші свої стратегії в бізнесі і зрозумів, які нові види продукції завоюють популярність найближчим часом. Засновник компанії Ensto був також серед перших людей в світі, хто прийшов до висновку, що продавати споживачам цілі системи (наприклад, системи опалення або вентиляції) набагато вигідніше і легше, ніж окремі компоненти цих систем.

Курс на енергозбереження та енергоефективність компанія Ensto почала брати ще в 2009-му році. На сьогоднішній день системи обігріву і «тепла підлога» від компанії Ensto відрізняються не тільки зручністю монтажу і повною безпекою використання, а й тривалим терміном експлуатації без втрати ефективності. Девіз Ensto - це турбота про збереження енергії своїх клієнтів, і цей принцип продукція компанії виправдовує повністю, даруючи користувачам задоволення і комфорт в будь-яку пору року.

Ensto
Авторизований партнер Ensto

«Сфералайн ЛТД» є дилером продукції компанії ENSTO в Україні. Ми здійснюємо поставки систем теплої підлоги та опалення, а також енергозберігаючого освітлення.

Ensto
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)