Schneider Electric Шнайдер Електрик

Schneider Electric – компанія зі світовим ім'ям, яка спеціалізується на управлінні електроенергією і автоматизацією і має свої представництва більш ніж в ста країнах світу. Діяльність компанії охоплює кілька великих сегментів ринку: енергетику та інфраструктуру в першу чергу, а також промисловість, будівництво і центри обробки даних.

Компанії Schneider Electric належить більше сотні торгових марок по всьому світі, найвідоміші з них це APC, Merlin Gerin, Merten, Pelco, TAC, Telemecanique, Square D, Lexel, і Wessen. За більш ніж 170 років свого існування компанія не тільки об'єдналася з відомими брендами, а й прийняла ряд важливих стратегічних рішень, які в підсумку вивели її на передові позиції, зробивши визнаним лідером ринку електротехнічних виробів, надійним партнером і доброякісним виробником.

З 2000-го року починається період сучасної історії компанії Schneider Electric - розвиток, завоювання великих часток ринку, покупка компаній, освоєння нових сегментів ринку (датчики руху, джерела безперебійного живлення, системи автоматизації та безпеки). Компанія розвивається і до сих пір, стає надійнішою, безпечнішою, продуктивнішою і ефективнішою, а партнери Schneider Electric отримують повну впевненість в успішній співпраці.

На території України компанія Schneider Electric представлена з 1994-го року, коли організувала філії у Києві і Донецьку, а потім, роком пізніше, і в Миколаєві та Львові. Останнім містом, де відкрився філіал Schneider Electric, став Дніпро (2000), і до сьогоднішнього дня підприємство в Україні включає в себе комерційні відділення в п'яти містах, склад обладнання в Києві, центр сервісної та інформаційної підтримки, центр навчання і проектне бюро.

На даний момент Schneider Electric пропонує клієнтам розробку енергоефективних рішень, енергоаудит та сервісне обслуговування, автоматизацію промислових підприємств, забезпечення комплексної системи безпеки, організацію офісних приміщень, а також установку додаткового живлення і систем охолодження.

Schneider Electric
Авторизований партнер Schneider Electric

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором Schneider Electric і здійснює прямі поставки електроустановчих пристроїв, кабеленесучих систем і шинопроводів, монтажних коробок і модульного обладнання на DIN-рейку по найкращій для України вартості.

Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)