Bilmax Білмакс

Компанія «Билмакс» була створена в місті Жовті Води в 1999-му році. Її власні представництва та склади є в Києві і Одесі, а свою діяльність «Білмакс» веде на території всієї України, забезпечуючи клієнтів якісною продукцією, асортиментний ряд якої налічує більше двохсот позицій. Компанія займається виробництвом і постачанням протипожежної, господарської та електротехнічної продукції високої якості, а також надає послуги з різання металу. Виробничі потужності «Білмакс» оснащені італійським устаткуванням і займають територію в 5 000 м.кв. і крім виробництва продукції команда професіоналів працює також з металом, здійснюючи не тільки різання, але і вигин, зварювання, штампування і фарбування. Фарбування продукції відбувається на швейцарських технологічних лініях з використанням сучасної порошкової фарби. Технологія передбачає всі стадії попередньої обробки перед фарбуванням, що збільшує якість і стійкість продукції до корозії.

Велику частину уваги «Білмакс» приділяє поліпшенню сервісу та обслуговування клієнтів, постійно здійснюючи маркетингові та рекламні ходи, розробляючи системи знижок та акційних пропозицій, розвиваючи службу логістики і транспорту, а також дилерські мережі і складське господарство. Завдяки цим крокам компанія продовжує завойовувати популярність на ринку.

Основною і найвідомішою продукцією компанії «Білмакс» вважається щитове електрообладнання - щити для установки обладнання модульного типу, ящики обліку та розподілу, герметичні щити з замками. Все це обладнання комплектується арматурою СІП, електроустановчими коробками, металевими і пластиковими лотками під кабелі, замками, пожежними корпусами, кронштейнами. «Білмакс» виготовляє продукцію і за індивідуальними замовленнями.

Позиції на українському ринку електротехніки «Білмакс» тримає завдяки високій якості обладнання і сировини, професіоналізму технічного і управлінського персоналу, високим стандартам якості, широкому і постійно зростаючому асортименту і низькій ціні на продукцію.

Bilmax
Авторизований партнер Bilmax

«Сфералайн ЛТД» виступає в якості дистриб'ютора компанії «Білмакс». Ми займаємося поставками кабеленесучих систем цього виробника, а також монтажних коробок, автоматичних вимикачів і різних пластикових корпусів. Продукція «Білмакс» доставляється клієнтам в найкоротші терміни.

Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)