DKC ДКС

Якісне обладнання, висококваліфіковані фахівці і першосортна сировина дозволили компанії ДКС з перших днів існування і до сих пір представляти на ринку електротехнічну продукцію, яка відповідає найсучаснішим вимогам світових стандартів якості і екології. Компанія була заснована в 1998-му році, і до сьогоднішнього часу входить в число найбільших виробників кабельних систем і низьковольтного устаткування в Європі.

Компанія ДКС починала свою діяльність з випуску гофрованих пластикових труб, однак сьогодні асортиментний ряд компанії налічує більше 26 000 компонентів і аксесуарів, об'єднаних в 7 основних груп: кабельні канали, металеві та пластикові труби, металеві та пластикові лотки, низьковольтне обладнання, шинопроводи, система для кондиціонування, блискавкозахист і заземлення. 

Багато продуктів виробляються компанією ДКС в рамках інноваційних програм для електротехнічного ринку. Завдяки активній роботі по дослідженню та розробці нових матеріалів і виробів, ДКС володіє великим переліком власних патентів.

Група компаній ДКС – міжнародна корпорація яка має свій головний офіс в Італії.

Компанії та представництва ДКС активно ведуть свою діяльність майже на всіх світових континентах: в Європі, Азії, Африці та в Південній Америці.

Вся продукція, вироблена ДКС, відповідає міжнародному стандарту ISO 9001, тому компанія може сміливо гарантувати своїм споживачам найвищу якість товарів.

На сьогоднішній день виробничі потужності ДКС включають в себе десятки екструзійних ліній, термопласт-автомати, декілька високошвидкісних ліній з виробництва металевих лотків і кришок, лінію по зварюванню дротяних лотків і автоматичну систему подачі сировини.

Продукція, що випускається компанією ДКС, дозволяє якісно і швидко організувати необхідну кабельну систем на об'єкті будь-якої складності. При цьому системи, що випускаються компанією, не поступаються за якістю закордонним аналогам.

Протягом свого існування компанія ДКС постійно модернізує виробництво і збалансовано розширює асортимент продукції, що випускається, пропонуючи споживачеві сучасні і якісні вироби за доступними цінами.

DKC
Авторизований партнер DKC

Компанія «Сфералайн ЛТД» є сертифікованим партнером «ДКС» і пропонує поставки електроустановчого обладнання всіх видів, перфорованих і неперфорованих металевих лотків, дротяних і сходових лотків, пластикових труб, низьковольтного і телекомунікаційного устаткування, блискавкозахисту та заземлення, а також класичних пластикових коробів і кабель- каналів. Ми постійно підтримуємо в наявності на нашому складі більшу частину продукції, що поставляється.

DKC
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)