УВАГА! Шановні клієнти, наразі наша компанія приймає та доставляє замовлення у штатному режимі!

Dortmund Cable Дортмунд Кабель

Завод Dortmund Cable (Дортмунд Кабель) знаходиться в Київській області і почав виробництво кабельно-провідникової продукції не так давно, проте вже встиг стати одним з кращих в Україні по виробництву вогнетривких кабелів і кабелів пожежної сигналізації. Продукція «Дортмунд Кабель» широко використовується в сферах житлового та адміністративного будівництва, а також при обладнанні багатьох промислових і торгових об'єктів.

Кабелі «Дортмунд Кабель» використовуються для прокладки систем пожежної та аварійної сигналізації, пожежогасіння та димовидалення в усіх типах приміщень, а також в ліфтах, тунелях, метро, системах вентиляції, місцях масового скупчення людей, де необхідно звести до мінімуму людські та матеріальні втрати. Також кабелі «Дортмунд Кабель» можна використовувати в якості силових і контрольних проводів, які вимагають стабільної роботи під час пожеж або загорянь.

Виробничі потужності «Дортмунд Кабель» і вся продукція заводу сертифіковані і відповідають новітнім українським стандартам якості.

Dortmund Cable
Авторизований партнер Dortmund Cable

Наша компанія виступає дилером «Дортмунд Кабель» і має право реалізації продукції цього виробника в Україні. «Сфералайн ЛТД» займається поставками силового вогнестійкого кабелю і кабелю для пожежної сигналізації для об'єктів житлового, адміністративного та промислового будівництва від «Дортмунд Кабель».

Dortmund Cable
Продукти
Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)