Поставки кабельної та електротехнічної продукції

Компанія «Сфералайн» спеціалізується в області комплексних поставок сучасного електрообладнання, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції, а також на базі власного виробництва виготовляє цілий комплекс щитового обладнання.

Ми є офіційним дистриб'ютором таких європейських та українських заводів-виробників, як Schneider Electric, DKC, IEK, КОПОС, MAXUS, ЕНЕРГОКАБЕЛЬ, General Electric, E.NEXT та інші.


Партнери

ТОВ “Київэенергомонтаж”

ООО “Киевэнергомонтаж” выражает благодарность компании “Сфералайн ЛТД” за надежное и долгосрочное партнерство. Сотрудничая более 10 лет, мы полностью удовлетворены качеством товаров и обширным ассортиментом. В компании предоставлена сертифицированная продукция всех ведущих производителей электротехники, а также есть собственное производство, благодаря которому многие товары при заказе оказываются дешевле, чем их аналоги в других компаниях. Менеджеры при общении всегда терпеливы и дипломатичны, дают исчерпывающую консультацию по интересующим вопросам, а на сайте появляются полезные статьи насчет монтажа освещения, требований нормативных документов и других не менее важных тем.
Сотрудники компании “Сфералайн ЛТД” всегда работают качественно и быстро, каждый заказ прорабатывается индивидуально и менеджеры готовы к обсуждению цены с каждым заказчиком. Благодаря менеджерам компании “Сфералайн ЛТД” нам не приходится беспокоиться о сроках сдачи объектов и задержки поставок материалов.
Рекомендуем сотрудничать и использовать электротехническую продукцию компании “Сфералайн ЛТД”.

Директор ООО «Киевэнергомонтаж» С.Н.Лебедь

ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської»

ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської» висловлює щиру подяку і глибоку вдячність за професіоналізм, якісну та плідну співпрацю під час постачання електротехнічної продукції для нашого підприємства.
За час співробітництва ТОВ «Сфералайн ЛТД» проявила себе, як професійна, надійна та відповідальна компанія, що націлена на взаємовигідну та довгострокову співпрацю.
Також спеціалісти ТОВ «Сфералайн ЛТД» заслуговують на високу оцінку за кваліфікований та відповідальний підхід в роботі з постачання електротехнічного обладнання на об’єкти нашого підприємства.
Враховуючи позитивний досвід нашого партнерства, ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської» сподівається на взаємовигідну та плідну співпрацю наших компаній.
Бажаємо вашій компанії добробуту, успіху та постійного розвитку на ринку постачання електротехнічного обладнання.

З нами просто та вигідно співпрацювати

Відповідальність
Кожна позиція перевіряється на відповідність фото та цінами. Жодних сюрпризів при доставці.
Систематичне оновлення асортименту
Відповідно до потреб клієнтів.
Мінімальне замовлення
Від 1-ї одиниці
Гнучка система знижок
Разові, накопичувальні, індивідуальні.

Керівництво

Генеральний директор

Баранов Євген Олександрович

Заступник директора

Кобець Микола Миколайович

Директор Львівського філіала

Когут Володимир Володимирович

Відкриті до співпраці

Замовлення обладнання та консультація

044-205-37-15
пн-чт: 09-18 пт: 09-17
Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Коментар
м. Нивки (Бізнес-парк «Нивки Сіті»)